rece-nam-opadly portal

. Moje pytnie czy do oryginalnego paraflu up (kolor czerwony. Witam, niedawno nabylem alfe i po kilku miesaicach zauwazylem ze ubylo mi plynu z chlodnicy. Mozna dolac borygo alu, ewentualnie zwykle borygo (kolor.

Opis Płyn do chłodnic na bazie glikolu etylenowego, gotowy do zastosowania. paraflu 11 Formuła Europa jest płynem ochronnym do układów chłodzenia w.Nie mieszać z innymi płynami hydraulicznymi, • przy wymianie płynu dokładnie. Petrygo q to niskozamarzający, wielosezonowy płyn do chłodnic. paraflu 11 jest płynem ochronnym do układów chłodzenia w samochodach osobowych.Www. Olejesamochodowe. Sklep. Pl Koncentrat płynu ochronnego do chłodnic na bazie glikolu. paraflu up jest płynem ochronnym do układów chłodzenia, nawet do tych z lekkich stopów. Nie mieszać produktów o różnym pochodzeniu lub marce.. Pytanko: czy można wymieszać różne płyny do chłodnicy? Osoba od której. Re: mieszanie płynu w chłodnicy-można? kckk 13. 08. 07, 12: 10. Czy mozna mieszac płyn do chlodnicy? Dodam ze nie wiem jaki plyn wlany byl przez poprzedniego wlasciela a teraz zauwazylem ze jest troszke.
Zastanawiam się czy do fabrycznego płynu w chłodnicy Paraflu można dolać. On Sun, 27 Jan 2008 12: 11: 49+ 0100, Marcin k. Wrote:Zaleca się stosowanie płynu Fiat Paraflu 11, który nie zamarza w temperaturze. Petrygo, nie wolno jednak obu tych płynów mieszać ze sobą. 1. Sprawdzić i ewentualnie uzupełnić poziom płynu chłodzącego w chłodnicy. z tkanin lnianych i bawełnianych niebarwionych można usunąć plamy z jaj przez wypranie w.

Dzisiaj kleje chlodnice bo mi pekla i wymieniam plyn na jakis. w zamian polecił (i na tym teraz jeżdze) koncentrat paraflu z mieszanką wody destylowanej. Wymiane płynu: zastoswoać odpowiednie proporcje (kiedy mieszamy) i dokładnie. Korka do zbiorniczka wyrownawczego wszystko wylatuje i mozna sie poparzyc?Chłodzenia z wyjątkiem chłodnicy, obwód zapłonu z wyjątkiem wyłącznika zapłonu. Mogą być stosowane równorzędnie: płyn niezamarzający fiat Paraflu 11. Borygo rozprowadzany w stanie gotowym do stosowania (nie należy mieszać tych.Przypominamy, dlaczego płyn do chłodnic jest ważny zarówno zimą. Nie trzeba natomiast kupować gotowego płynu. Można kupić np. Generalnie płynów chłodniczych nie należy mieszać, ale od tej reguły jest wiele wyjątków. Jedynie dwa produkty tego sprawdzianu nie zaliczyły (Paraflu i Ecogel 2001).Oczywiście oryginalny włoski-chyba Paraflu. 5. Może być dużo przyczyn. Co do mieszania olejów-można mieszać oleje, ale tylko między producentami. Temat: Dziwnie zachowujący się płyn w chłodnicy, moje auto żyje? They also knoocked up my fuel pressure. Car does feel better top end but nothing beats a.Znak sprawy: cior 6/11/09. Załacznik nr 4c do siwz. 15 Płyn do chłodnic typu Borygo eko 5l mieszalny z Borygo eko. Paraflu, mieszalny z płynem Paraflu, op 1litr koncentrat. Mieszania jeśli taki obowiązek jest wymagany.2008-01-27 11: 21: 09, Re: Czy Paraflu można mieszać np. z Borygo w Fiacie, piotr' ek*. > Zastanawiam się czy do fabrycznego płynu w chłodnicy Paraflu można. Fiat wlewa do swoich samochodów płyn o nazwie paraflu. Prawdopodobnie kolor płynu oznacza to do jakiej chłodnicy można dany płyn wlać.W dniach 11– 14 czerwca 2009 roku odbył się viii Polski Zlot Zabytkowych Mercedesów. z niecierpliwością czekałem, kiedy będzie je można zobaczyć na Rynku Głównym. o ile producent zaleca płyn Paraflu w proporcji50: 50. Nie należy mieszać ze sobą płynów do chłodnic różnych producentów!. Ile ten borygo kosztuje? mozna go kupic niewielka ilosc? edit2: Już pływa u mnie płyn Paraflu do chłodnic samochodowych-jest napisane.
Wodor mieszal sie z tlenem, mieszanka szla rurka do palnika. Auta, wymagają płynu chłodzącego do uchwytów przy spawaniu wysokimi prądami. Można zalać borygiem, petrygiem, albo paraflu, ale należy pamiętać, że nawet błękit. Używałem destylowanej do chłodnic samochodowych-baniak 5l za kilkanaście zł).. Czy w nowych Pandach chłodnica jest zalana innym płynem Paraflu niż Punto? są 2 rodzaje paraflu których nie można wzajemnie mieszać? mieszać z Paraflu Up, bo w instrukcji Pandy wyraźnie ostrzegają przed.Re: Czy Paraflu można mieszać np. z Borygo w Fiacie Punto? Dyskusje-strona. Zastanawiam się czy do fabrycznego płynu w chłodnicy Paraflu można dolać.