rece-nam-opadly portal

. Raz pierd. Czołem i się jedynka ukryczyła do połowy. Ile się dentyści namęczyli przy nim, bo plomba puszczała, gdy ząb rosnął. . w ramach ubezpieczenia zdrowotnego możesz otrzymać białe plomby tylko od jedynki do trójki. Oznacza to, iż przysługują ci one jedynie na 12

. Moja corka-lat 6, jedna plomba w trzonowym, dwie dolne jedynki juz stale, dwie gorne jedynki z prochnica (wyrosly juz z przebarwieniami). • . a mi dentystka która miała podpisaną umowę nfz każe płacić za to że mi zrobi biała plombe na jedynce i na dwójce.
 • . Re: uszczerbiona górna jedynka, 24-11-2008 20: 59. Plombowany i zapewne trzeba będzie usunąć resztę plomby (dolna krawędź ok 2 mm:
 • Zaproponowała również, że zrobi mu z tymi zębami porządek, założy plomby. Mój 9 letni syn złamał kruszył sobie przedni ząb (jedynka złamana w 1/3).
 • . Mam pytanie poniewaz z przodu mam na zębach plomby i są one leczone kanałowo, niestety jedna jedynka poprostu zczarniala i to tak okropnie.Sama zamiaruje sie zrobic dwie porcelanowe koronki na przednie jedynki. Przypadku bylo to wynikiem zle zalozonej wczesniej plomby, pod ktora rozchulala.
W związku z tym mam następujące pytania: czy można plombować mleczne jedynki? czy lepiej oczyszczać mechanicznie i zakładac plombę czy jednak lapisować?
. Hej. Ja podobno miałam pruchnicę założono mi plombe i po miwsiącu. Witam, miesiąc temu bolał mnie ząb (jedynka bląbowana wcześniej).Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedynka we Wrocławiu wybudowała 13 budynków mieszkalnych przy pomocy. d) nienaruszania plomby legalizacyjnej i monterskiej,. w poniedziałek miałam robione jedynki-małe plomby od spodu, znieczulenie było: a dziś zaczęła mnie bolec jedynka z prawej strony: Reaguje.10 lattemu chciala wstawiac plomby w jedynki mojej mamie. Na szczescie zmienila lekarza i do tej pory ma zdrowe zeby bez ubytkow!. Plomba nie powinna przeszkadzać. Ja tez mam odbudowaną jedynkę i się bałam że coś mogłoby się stać, ale orto powiedziała że to mało.Czy mając małą plombę na jedynce mogę wybielić zęby? Lekarz wymieni plombę i da inny kolor? Started by bleedingsun on Sunday, July 25, 2010.

Jeżeli w ciągu 3 lat taka plomba wypadnie lub będzie nieszczelna. Pamiętaj: ubytek np. w jedynce zagraża jedynce, natomiast obecność kamienia szkodzi.

 • Czy powinnam zablombować mu ząbek? Czy plomba wytrzyma? Boję się że sytuacja się powtórzy ponieważ na drugiej jedynce ma już odprysk szkliwa.
 • . Mam ukruszona jedynke (no ulamana prawie w polowie), dosztukowana zostala" biala" plomba, trzymala 7 lat a odpadla z mojego powodu wiec nie.
 • Mi też biała perła wybieliła zęby. Tylko zapomniałem, że mam plombę na jedynce i przez kilka dni chodziłem jak kretyn z ciemniejszą plamą.
 • Miałam zakładaną plombe między jedynką a dwójką (górne). Wojda postanowił" upiększyć" mi zęba i po założeniu plomby spiłował go. Wydałam 200zł na to,. Wybielilo ale. Niestety, wiele lat temu miala plombe robiona na jedynce, byla to plomba niewidoczna, natomiast po uzyciu paskow stala sie

. a mi dentystka która miała podpisaną umowę nfz każe płacić za to że mi zrobi biała plombe na jedynce i na dwójce.

Spis firm dla słowa kluczowego: plomby Łódź. " 1-Jedynka" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Branża: Lekarze-stomatolodzy, protetycy. Łódź, ul.

Jestem bardzo wesołą osobą, duszą towarzystwa, jednak szeroki uśmiech jest dla mnie krępujący– mam widoczne nieestetyczne plomby na jedynkach górnych.Ja miałam leczoną również jedynkę. Poszłam do dentysty, bo mnie strasznie bolała, a że nie było mojego to pani doktor wy ciągła mi tylko plombę,. Akurat jestem w trakcie leczenia stomatologicznego górnej jedynki. i lekarka mi powiedziała że za. Re: a ja już dopłacam do plomby w 1.
 • . ludzie pamiĘtajcie: dzieci do lat 18 majĄ prawo do plomby ŚwiatŁoutwardzalnej w jedynkach, dwÓjkach i trÓjkach podaje link do strony.
 • Czy przysługuje plomba światłoutwardzalna w" górnej jedynce" Pacjentom pełnoletnim nie przysługuje tzw. Plomba światłoutwardzalna, ale chemoutwardzalna.
 • Naprawde bardzo ładnie to wygląda, nie sposób odróżnić jedynki martwej z licówką od. Czy licówka kompozytowa jest z tego samego materiału co plomba?. Dziś białą, solidną plombę w publicznej przychodni dentysta zakłada tylko w zębach od jedynki do trójki. Od czwórki do ósemki obowiązuje już
. Plombę mam w każdym zębie oprócz jedynek, dwójek i trójek. Myślę nad wymianą plomb na białe. Jedna plomba kosztuje 100-150zł.Mam problem, bo córcia była właśnie na drugiej serii lapisowania jedynek i wygląda to po prostu brzydko i chciałabym założyć jej plombę czy można oczyścić. Efekt uzyskuje się podczas jednej wizyty, a zabieg jest tak samo prosty, jak założenie plomby. – Przerwy pomiędzy jedynkami, a także przerwy. Robiła mi plombę na jedynce-plomba wyglądała w ten sposób, że następnego dnia poszłam do innego gabinetu i ją wymieniłam.Jedynka może Cię łaskotać z przyczyn nieokreślonych (leczona była wcześniej? Plomba? Czy wszystko ok?, jakiś jeden nerw uruchomił inny nerw i tak poszło.. No ja robię wszystko u chirurga/stomatologa i dość się ceni bo wczoraj zakładałem malą plombę na jedynkę i zapłaciłem 80 zł: sprzęt widać . Dlaczego i czy rzeczywiście wolą leczyć się w Polsce. Fioletowa plomba. Małgosi podczas chrupania twardego jabłka ukruszyła się jedynka. . Na" jedynce" w tej chwili go nie ma, a ząbki mam jaśniejsze. Jeśli macie plombę lub plomby na przednich zębach zapomnijcie o paskach
. Efekt uzyskuje się podczas jednej wizyty, a zabieg jest tak samo prosty, jak założenie plomby. Przerwy pomiędzy jedynkami, a także przerwy. Moja nowa znajda to plomba lm i kotwica-na odwrocie jedynka wygiętą u dołu-moze ktos pomoże w id. Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki


 • . Ma więc pierwszą plombę, dostała w nagrodę dwa pierścionki i następnym razem (niestety. Czy to, do cholery jasnej, musiała być jedynka?